Klientų atsiliepimai

2013-06-05, Kęstutis, Klientų aptarnavimo vadybininkas: "Pries pradedamas ieskoti darbo nusprendziau pasikoreguoti savo gyvenimo aprasyma ir susikurt motyvacini laiska. Pasirinkes "Resurso" paslaugas tikrai neprasoviau. Malonus aptarnavimas, profesionalus poziuris, geitas reagavimas i kliento poreikius visa tai gavau cia. Dabar mano gyvenimo aprasymas atrodo patrauklesnis darbdaviui. Taip pat gavau patarimu ,kaip turetu atrodyti gyvenimo aprasymas. Aciu Jums!"

 

2013-02-18, Rasa, Gamybinės įmonės darbuotoja: noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už man suteiktą konsultaciją.
Loterijoje DOVANŲ LIETUS laimėjau firmoje RESURSO darbo paieškos konsultaciją.Su manimi labai greitai susisiekė gerb.Jurgita Šimoliūnaitė.Kadangi firma Vilniuje,o aš kaunietė mes suderinome laiką ir konsultavausi skype pagalba.
Konsultacija buvo labai įdomi,konkreti,pažadino mano pasitikėjimą savimi.
Labai dėkoju ir visiems ieškantiems darbo rekomenduoju RESURSO“.

 

2013-01-31, Inga Chemijos magistro studentė: "Kreipiausi į ''RESURSO'' dėl CV koregavimo ir dėl darbo paieškos konsultacijų. Po koregavimo CV atrodė visiškai kitaip, labiau traukiantis akį ir originalesnis, kas tikiuosi, darbdaviai labiau atkreips dėmesį į mano CV. Darbo paieškos konsultacijos metu buvo atsakyta į visus mano klausimus, kas leis jaustis laisviau per darbo pokalbius. Taigi manau, kad šios konsultacijos buvo tikslingos, o mane konsultavusi specialistė Renata Fedorovič yra tikrai kompetentinga."

2012-09-24, Ivona, Pardavimų grupės vadovė: „Likau labai patenkinta UAB "RESURSO" paslaugomis. Personalas malonus, paslaugus o svarbiausia labai kompetentingas. Labai greitai ir operatyviai buvo suteikta konsultacija kurios metu gavau naudingų patarimų ir žinių ir tai padėjo man naujo darbo paieškose.

Pozityviai nuteikė ir įkvepia daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Mano cv po koregavimo visiškai pasikeitė ir pritraukia daugiau dėmesio. Esu dėkinga  "RESURSO" personalui, o ypatingai Renatai Fedorovič, kuri puikia atlieka savo darbą. Ačiū“

2012-09-17, Inga, marketingo vadybininkė: "Labai tikiu, kad  jūsų paminėti darbo paieškos būdai, padės man susirasti darbą. Susitikimu likau patenkinta. Juolab, kad tik sugrįžus į namus atsinaujino vienas kontaktas, o kitą dieną kitas...:)"

2012-05-12, Konstantin :  Likau labai patenkintas UAB "Resurso" paslaugomis. Po CV sudarymo ir koregavimo kvietimu i pokalbius kiekis padidejo 1,5 karto. Konsultacijos metu buvo atsakyta i visus man rupimus klausimus. Dabar pokalbiuose jauciuosi labiau uztikrintas pradejau geriau suprasti ko tikisi darbdavis uzduodamas per pokalbi viena ar kita klausima. Anzelika labai teigiamai nuteikia ir ikvepia daugiau pasitiekjimo savo jegomis. Su sia imone planuoju bendradarbiauti ir ateityje.

Ilona, Parduotuvių vadovė :  „Kreipiausi i "RESURSO" dėl CV, Motyvacinio laiško koregavimo ir darbo paieškos konsultacijos. Esu patenkinta rezultatais. Gavau naudingų patarimų ir žinių ir tai padėjo man naujo darbo paieškose.“

Tomas, Pastolių montavimo instruktorius„: Darbo paieška tai kur kas sudėtingesnis procesas negu man pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Resurso man padėjo susikurti aiškų struktūruotą cv, kuris jau sekančią dieną atnešė laukiamo rezultato.“

Artūras, Dainininkas : „Džiaugiuosi, kad per trumpą laiką buvo suteikta maksimali pagalba. Konsultacijos metu labai operatyviai buvo išspręsti mano klausimai bei suteikta daug naujų ir vertingų žinių. Tikiu, kad ateityje jos labai pravers ieškant naujo darbo.

Tadas K., RESURSO: šiuo metu dirba „Omnitel“: "Man, kaip studentui, baigiančiam telekomunikacijų inžinerijos ketvirtą kursą, ši konsultacija buvo ypač aktuali prieš einant į pokalbį dėl darbo. Kadangi buvau pasiruošęs, konsultacija buvo produktyvi ir tikslinga, o Anželika - tikra savo srities specialistė. Išgirdau labai vertingų patarimų.“

Ieva, Tiekimo specialistė : "Teko pasinaudoti įmonės „Resurso“ CV sudarymo ir koregavimo konsultacija.Įmonės darbuotojai mandagūs, paslaugūs ir visada pasiruošę padėti.Konsultacijos metu padėjo atrasti „raktinius“ žodžius, kurie mano CV padarė patrauklesnį ir labiau pastebimą, patarė ką verta akcentuoti ir kaip tapti labiau potencialiu kandidatu ieškant darbo. Šia paslauga verta pasinaudoti kai šiuolaikiniame pasaulyje nuolat visur skubame, visur trūksta laiko ir nebelieka minčių inovatyviam bei pastebimam savęs prisistatymui."